Paslaugos

MENO KŪRINIŲ PARDAVIMAS

(AV17) galerija, viena iš nedaugelio galerijų Lietuvoje nuosekliai pristatančių skultptūrinio objekto kūrėjus, siūlo įsigyti šiuolaikinės skulptūros ir objekto meno kūrinių.  Vienetiniai, aukštos meninės kokybės meno darbai sukurti naudojant šiuolaikiškas medžiagas bei pasižymintys netradiciniais meniniais sprendimais ir idėjomis. Pristatomus kūrinius galite apžiūrėti čia.

MENO KŪRINIŲ NUOMA

(AV17) bendradarbiauja su meno profesionalais ir interjero dizaineriais, su kurių pagalba galėsite suformuoti trumpalaikes kolekcijas bei pritaikyti jas prie gyvenamųjų ar darbo erdvių. Galerijos pristatomų menininkų darbai, įvairių dydžių skulptūros, kabinami skulptūriniai objektai, interjero elementai, sukurs unikalią aplinką bei pabrėš jūsų erdvės dizainą.

PATALPŲ NUOMA

Galerija siūlo unikalias erdves neformaliems ar verslo susitikimams, leidinių pristatymams, fotosesijoms ar video filmavimams. Galerijinė atmosfera privačiam renginiui ar susitikimui su verslo klientais suteiks unikalumo ir išskirtinumo. Taip pat siūlome pakviesti savo partnerius ar svečius susipažinti su šiuolaikiniu menu uždaro susitikimo su menininku bei parodų pristatymo metu.